معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

قیمت کرم پودرلانکوم دیجی کالا

بهترین محصولات برای مدیریت ریزش مو پس از زایمان

زیبایی آلی را تکامل دهید

Evolve Organic Beauty مراقبت از پوست طبیعی را ساده می کند

دوره پس از زایمان به ندرت پیاده روی در پارک است و بدن ما این کار را برای ما آسان نمی کند. پس از ماه ها قفل شگفت انگیز و بهترین موهایی که تاکنون داشته اید ، در اینجا یکباره می افتد. بنابراین شما را به این فکر می اندازد که آیا یک روز کاملاً طاس خواهید شد؟ این ریزش مو پس از زایمان است و اصلاً سرگرم کننده نیست. این واقعیت که یک توضیح علمی برای آن وجود دارد ، به ندرت کار را آسان می کند ، همچنین افرادی که به شما می گویند "این هم گذشت". بله ، باید باشد ، اما اگر الان در واقع متوقف شود ، عالی نخواهد بود؟ متأسفانه ، این آسان نیست ، اما همیشه کاری وجود دارد که می توانیم انجام دهیم. با توجه به اینکه ریزش مو نوع دیگری است ، درمان های طبیعی ریزش مو در بسیاری از موارد کاملاً درست نیست.

ریزش مو پس از زایمان چیست؟

ریزش مو پس از زایمان یک اتفاق بسیار شایع در خانم ها است 2-6 ماه پس از زایمان. برای درک آن ، ابتدا باید ببینیم که معمولاً با مو چه اتفاق می افتد و چه تغییراتی می کند.

فولیکول ، واحدی که مسئول تولید مو است ، دارای سه فاز مختلف است: آناژن (رشد گسترده) ، کاتاژن (تکامل) و تلوژن (مرحله استراحت). هر فولیکول قدم زدن مخصوص به خود را دارد و به همین دلیل است که ما معمولاً روزانه حدود 100 تار مو را می ریزیم بدون اینکه متوجه آن شویم. با توجه به اینکه چرخه های مو هماهنگ نیستند ، از دست دادن چند مو در روز آسان است ، در حالی که موهای جدید رشد می کنید. با این حال ، در دوران بارداری ، مرحله آناژن بسیار طولانی تر است و در طول این 9 ماه به سختی مویی ریزش می کند. این به این دلیل است که عدم تعادل هورمون ها در جریان است. بنابراین ، اینها باعث می شوند که موها به جای ریزش طبق چرخه طبیعی خود ، مدام رشد کنند.

حدوداً 2 ماه پس از تولد ، اوضاع آرام آرام به حالت عادی بازگشت. از طرف دیگر ، این بدان معناست که تمام آن دسته از موهایی که باید در طی این 11 ماه ریخته می شدند اکنون سیگنالهایی دریافت می کنند که به آنها می گوید زمان رفتن است. همه موها اکنون هماهنگ شده و با هم ریخته شده اند. در پایان ، این فقط ریزش مو طبیعی است ، اما همه با هم و با تأخیر. نه آسیب شناختی است و نه غیرعادی ، اما یکدست موهای زیادی است.

در مورد ریزش مو چه کاری می توانم انجام دهم؟

قیمت کرم پودرلانکوم دیجی کالا:

موهایی که باید بیفتند ، می افتند ، بنابراین هیچ کاری از دست ما بر نمی آید. ماهها به تأخیر افتاده است و باید چرخه طبیعی را دنبال کند. با این حال ، آنچه در اینجا می توانید انجام دهید این است: زمان مراقبت از جدید است ، و ما در مورد کودک صحبت نمی کنیم. به بیان متفاوت ، شما می توانید تضمین کنید که رشد سالم موهای جدید را تقویت می کنید.

بنابراین ، چگونه این را مدیریت می کنید؟ قبل از هر چیز ، لطفا توجه داشته باشید که قبل از معرفی هر محصول جدید باید با پزشک خود مشورت کنید. با این حال ، شما همیشه می توانید چند پیشنهاد به او ارائه دهید.

لطفا توجه داشته باشید که در صورت شیردهی در لحظه نوشتن این پست ، استفاده از همه این موارد بی خطر است ، زیرا ما هر کدام را مستقیماً با مارک تأیید کرده ایم. همه اینها سلامت موهای جدید را هدف قرار می دهند و مطمئن می شوند که فولیکول پر از مواد مغذی مورد نیاز است.

خرید لوازم آرایشی اصل در تهران،خرید لوازم آرایشی اصل عمده،خرید لوازم آرایشی ارزان،بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران،لوازم آرایشی دخترانه،لوازم ارایشی مارک،لیست لوازم آرایشی،فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی،فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی در تهران،فروشگاه های معروف لوازم آرایشی،بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی در تهران،خرید عمده لوازم آرایشی اصل

برچسب ها: خرید لوازم آرایشی اصل در تهران،خرید لوازم آرایشی اصل عمده،خرید لوازم آرایشی ارزان،بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران،لوازم آرایشی دخترانه،لوازم ارایشی مارک،لیست لوازم آرایشی،فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی،فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی در تهران،فروشگاه های معروف لوازم آرایشی،بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی در تهران،خرید عمده لوازم آرایشی اصل ,

[ بازدید : 1 ]

[ سه شنبه 7 ارديبهشت 1400 ] 17:23 ] [ سورن امیری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]