معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

10 تاپ لب برتر بورگوندی موجود در هند

قرمز هرگز از مد خارج نمی شود ، به خصوص کمی سایه تیره تر از آن - بورگوندی. یک رنگ قرمز تیره ، مناسب برای همه نوع چهره ها است ، اما مطمئن شوید که بقیه آرایش خود را خنثی نگه دارید تا ظاهری بیش از حد به نظر نرسد.

پیدا کردن یک رژ لب رنگی کاملاً مناسب به همان اندازه پیدا کردن شغل مناسب دشوار است. در اینجا ما لیست 10 لیست برتر از "رژ لب های بورگوندی" را ارائه می دهیم که از نظر کیفیت ، رنگدانه ای و قدرت ماندگار هستند.

بررسی قیمت محصولات
لوتوس Herbals Moistpetals رژلب رژلب بورگوندی قیمت را بررسی کنید
بررسی قیمت MAC Diva رژ لب
قیمت چکیده رژلب خالص آب بورگوندی Maybelline Water Shine
با رژ لب مات و ساتن مات-بورگوندی قرمز روبرو می شوید
Inglot Freedom System دور رژ لب 49 بررسی قیمت
رژ لب مات مات Revlon فوق العاده درخشان - شراب را بررسی نمی کنید
اسرار رازهای ستاره رنگ پاریس در رنگ پاریس-راشیدا بورگوندی بررسی کنید
بررسی قیمت رژلب لب Chanel Rivoli
Lakme 9 تا 5 رژ لب در عروس رویای بررسی قیمت
سایه ها و مارک های محبوب ترین بورگوندی رژلب
1. رژ لب شدید مرطوب کننده Maybelline - بورگوندی:
 پینیت

این رژ لب از Maybelline سایه روشن و قهوه ای دارد که فورا باعث می شود پوست شما روشن تر شود. بافت آن صاف ، خامه ای و بسیار رنگدانه است. فقط یک سکته مغزی و متوجه تفاوت خواهید شد. رنگ 5 تا 6 ساعت می ماند و رنگ قرمز رنگی را در پشت خود باقی می گذارد که چند ساعت دیگر در آن باقی می ماند. جالب نیست؟ این سایه دارای روکش مات است که باعث می شود آن را برای استفاده روزانه ایده آل کنید.

2. Lotus Herbals Moistpetals رژ لب بورگوندی:
 پینیت
این رژ لب دارای سایه های روشن و روشن است ، با برخی از لرزاننده ها که چاق نیستند و پوشیدنی نیستند. رژ لب صاف است و به راحتی روی لب می چرخد.

کیفیت مرطوب کننده آن به شما اجازه نمی دهد لب های شما آنقدر خشک شود تا بتوانید از مومیایی کردن لب پرش کنید. رنگدانه به گونه ای است که پنج ساعت قبل از ترک یک رنگ باقی می ماند. لیست مواد تشکیل دهنده نیز چشمگیر است و از برچسب قیمت مناسبی برخوردار است.


[بخوانید: براق لب Oriflame]

3. رژ لب MAC Diva:
 پینیت
این سایه ای مایل به قرمز مایل به قرمز و تیره با یک پایان مات است. درخشش ، براقیت و درخششی ندارد که باعث می شود آن را برای استفاده روزانه کامل کنید. این لب ها را مرطوب می کند و از خشک شدن آنها حتی بعد از ساعات طولانی جلوگیری می کند. این می تواند یک روز کامل بماند و نیازی به نگرانی در مورد لمس شدن نیست. قیمت از بالاتر است اما کیفیت آن ارزش قیمت را دارد.


4. Maybelline Water Shine رژ لب خالص بورگوندی:
 پینیت
اگر دوست دارید رژ لب با براق ، این رنگ زیبا با رنگ روشن و براق برای شما مناسب است. برای افرادی که دوست ندارند رژ لب های چروک باشند ، براق نیست. بافت صاف است و مانند کره می چرخد. این رژ لب سبک بدون هیچ پایه ای به مدت چهار ساعت روی لب ها می ماند و می توانید با استفاده از مومیایی کردن لب در زیر آن قدرت ماندگاری را افزایش دهید.


5. با رژ لب ساتن مات-بورگوندی قرمز روبرو می شوید:
 پینیت
این رژ لب بورگوندی قصابی صاف است که به راحتی می آمیزد و به مات می بخشد. سایه بسیار رنگی است و شش ساعت روی لب ها باقی می ماند و رنگ قرمز مایل به قرمز را در پشت خود دارد. این فرمول خامه ای است و به همین دلیل لب ها را برای ساعت های طولانی هیدراته نگه می دارد.


[بخوانید: براق لب ایوان]

6. رژ لب آزادی سیستم گرد 49:
 پینیت
اینگلوت دارای لبهای شگفت انگیز است. 49 سایه ای روشن و سفید برافر و براق است که از زیبایی پوست هند برخوردار است. بافت خامه ای و صاف است. جلای براق به لب می بخشد اما پس از مدتی حل می شود تا ظاهر مات به دست آید. به مدت شش ساعت می ماند و سپس به طور مساوی محو می شود و رنگی را پشت سر می گذارد.

7. رژ لب مات مات Revlon فوق العاده درخشان: شراب:
 پینیت
این سایه از Revlon با رنگهای قهوه ای روشن روشن است. این بسیار عالی به نظر می رسد در زنان بالغ. یکدست می شود و به لب شما مات می بخشد. فرمول خامه ای است و به همین دلیل لب ها را خشک نمی کند. پنج ساعت می ماند حتی زمانی که وعده های غذایی کمی در بین آنها دارید. نیازی به استفاده از مومیایی کردن لب در زیر پوست نیست زیرا باعث مرطوب شدن لب ها می شود.

8. اسرار ستاره ای Rochida Burgundy ، رنگ پاریس رنگ Riche در R Paris:
 پینیت
این یکی از تاریک ترین سایه های روشن و روشن موجود از L'Oreal است. بافت نرم و نرم است و به راحتی می درخشد. چهار ساعت می ماند و بعد شروع به محو شدن می کند. می توانید در هنگام استفاده از این رژ لب براق روشن کنید ، زیرا براق می شود. به خطوط ظریف تبدیل نمی شود و لب ها را خشک نمی کند. وقتی محصول محصولی با کیفیت می گیرید ، قیمت مناسب است.

[بخوانید: رژلب بودجه]

9. رژ لب شانل ریولی:
 پینیت
این رژ لب ریولی از Chanel یک رنگ بوروندی با رنگ دلپذیر است که درخشش نرم دارد. محصولات شانل بسیار مسخره هستند اما کیفیت آن ارزش هر پنی را دارد. لب های شما را برای کل روز هیدراته نگه می دارد. چهره شما را درخشان تر می کند و از آنجا که سایه قابل ساخت است می توانید آن را به عنوان رنگی نیز بپوشید. اگر آماده باشید مبلغ 2000 روپیه را روی رژ لب خرج کنید ، آن را دوست خواهید داشت.

10. رژ لب 9 تا 5 در عروس رویای:
 پینیت
Lakme 9 تا 5 رژلب را بخرید @ www.amazon.in/lakme-9-to-5-lipstick
Lakme سایه های زیبایی زیادی را در رژ لب به راه انداخته است و یکی از آنها سایه "رویای عروس" است ، سایه ای بسیار زیبا و روشن است که فورا لحن پوست را روشن می کند.
مرجع:ثانیکالا

برچسب ها: پوست سالم , سلامت پوست , ثانیکالا ,

[ بازدید : 60 ]

[ دوشنبه 16 دی 1398 ] 12:34 ] [ سورن امیری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]