معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

نحوه استفاده از عطر راه درست

اگر بوی قدرتمندترین حس است ، عطر امضای شما فقط می تواند پنجره واقعی روح شما باشد. این می تواند شما را به یک زمان خاص از زندگی شما برگرداند و حتی دورترین خاطرات را نیز برانگیزد. در حقیقت ، پیوند بین عطر و احساسات یک چیز بسیار واقعی است.

این که آیا دوست دارید مانند یک علفزار گل ، شکوفه های نارنجی یا چمن تازه بریده شده بوی خود را ببخشید ، نحوه استفاده از رایحه شما می تواند دنیای مختلفی ایجاد کند تا به شما کمک کند در تمام طول روز بوی شگفت انگیز دهید. اگر کنجکاو هستید که قوانین استفاده صحیح از عطر را دریابید ، به جای مناسب خود رسیده اید.

نحوه استفاده از عطر
آنچه شما نیاز دارید
عطر
مرطوب کننده
برس مو

مراحل قدم به قدم با تصاویر
مرحله 1: پوست خود را مرطوب کنید
پوست خود را مرطوب کنید
یوتیوب

آیا می دانید عطر در پوست های روغنی بیشتر طول می کشد؟ چه کسی می دانست ، درست است؟ اگر پوست خشک دارید ، لازم است قبل از حرکت به عطر مرطوب کننده مناسبی را تحریک نکنید. مرطوب کردن با لوسیون مطبوع عطر شما حتی بهتر است زیرا عطرهای لایه بردار طولانی تر می شوند.

مرحله 2: بدانید که کجا اسپری کنید
می دانید که در آن اسپری Pinit
یوتیوب

عطر توسط گرمای بدن فعال می شود. برای اینکه عطر و بوی شما برجسته و طولانی تر بماند ، روی نقاط نبض خود تمرکز کنید. نقاط نبض شما به دلیل نزدیکی پمپاژ خون در نزدیکی سطح پوست در آنجا گرم است. رایحه را روی مناطقی مانند مچ دست ، پشت گوش ، طرفین گردن ، پشت زانو و پشت آرنج اسپری کنید. چند مورد از این قسمت ها را انتخاب کنید ، و از آنجا خارج نشوید.

یک اشتباهی که همه ما در بعضی از مواقع مرتکب شده ایم ، مالیدن مچ دستمان به هم بعد از پاشیدن عطر است. دوباره این کار را نکنید. فقط مولکول های موجود در عطر را کبود می کند و نحوه بو کردن آن را تغییر می دهد. در عوض ، مچ دست خود را به آرامی فشار دهید تا عطر را منتقل کنید.

یکی از اشتباهاتی که همه ما در بعضی از مواقع مرتکب شده ایم ، مالیدن مچ دستان خود بعد از پاشیدن روی عطر Pinit است
یوتیوب

مرحله 3: مقداری در موهای خود اضافه کنید
مقداری در موهایتان اضافه کنید
یوتیوب

در حالی که شما هرگز نباید عطر را مستقیماً روی موهای خود اسپری کنید ، زیرا محتوای الکل آن موهای شما را خشک می کند ، همیشه می توانید مقداری بر روی برس خود اسپری کنید. پس از انجام این کار ، صبر کنید تا الکل تبخیر شود و برس را از بین لکه های خود بکشید. به این ترتیب ، بدون آسیب رساندن به موهایتان ، از مزایای رایحه استفاده می کنید!

اکنون که شما یک ایده نسبتاً مناسب در مورد چگونگی استفاده از عطر به شیوه صحیح دارید ، در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند تا رایحه شما سخت تر کار کند تا بتوانید از آن بطری فانتزی نهایت استفاده را ببرید.

نکات: چگونه می توان عطر خود را سخت تر کرد
1. غلظت مناسب را برای خود انتخاب کنید
درست مانند عطرهای بیشماری که در آنجا وجود دارد ، غلظتهای مختلفی نیز وجود دارد. Parfum حاوی حدود 20٪ روغن عطر موجود در آن است ، eau de parfum حاوی 10-20٪ ، ادو توالت رایحه ای سبکتر با 10٪ روغن عطر و اسپری های بدن 1-3٪ است.

اگر برای پوشیدن یا کار روزانه به عطر احتیاج دارید ، EDT را انتخاب کنید زیرا تمایل دارد در فضاهای مطبوع هوا دوام خوبی داشته باشد. اگر برای موارد خاص به چیزی فانتزی احتیاج دارید ، چیزهای متمرکز مانند EDP یا Parfum را انتخاب کنید. برای یک اسپریتس واقعاً لطیف و با طراوت ، یک چلپ چلوپ بدن را انتخاب کنید. همیشه ایده خوبی است که آزمایش کنید چه چیزی برای شما و شیمیایی بدن مفید است و یک انتخابی را پیدا می کنید که برای شما جذاب تر است.

2. عطر خود را با خود حمل کنید
اگر احساس می کنید که عطر در طول روز از بین می رود ، آن را در کیف دستی خود قرار دهید. می توانید یک بطری به اندازه مسافرتی بخرید و یا یک عدد نکات Q را با عطر خود اسپری کرده و آنها را در یک کیف قفل فشرده در کیف خود ذخیره کنید. این سریعترین راه برای لمس کردن عطر در هنگام نیاز است و حمل آن در کلاچ بسیار ساده تر است.

3. در زمان مناسب اسپری کنید
بهترین زمان استفاده از عطر درست بعد از دوش گرفتن و قبل از پوشیدن لباس است. رطوبت موجود در پوست شما به قفل شدن رایحه کمک می کند. همچنین می توانید از رنگ آمیزی لباس های ظریف خداحافظی کنید.

4. درست به داخل غبار بروید
وقتی نمی خواهید بوی خیلی بویی دهید ، عطر خود را در هوا اسپری کنید و به آرامی داخل غبار بروید. این امر به شما کمک می کند تا عطر به طور یکنواخت در بدن شما پخش شود و یک عطر و بوی لطیف از شما بگذارد.

این تصمیم ما در مورد چگونگی استفاده از عطر به روش صحیح بود. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا از تمام عطر و بوی خود لذت ببرید. عطر مورد علاقه شما در تمام دوران چیست؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید.

مرجع:sanykala

برچسب ها: پوست , پوست سالم , سلامت پوست , ثانیکالا ,

[ بازدید : 51 ]

[ پنجشنبه 19 دی 1398 ] 21:36 ] [ سورن امیری ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]